Ułatwienia dostępu

DOLNOŚLĄSKI WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W JELENIEJ GÓRZE ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SPOTKANIA Z DORADCAMI ZAWODOWYMI

Ogłoszenie

OGÓLNOPOLSKI PORTAL PRACY DEDYKOWANY OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Ogłoszenie

“AKTYWIZACJA DOLNOŚLĄSKIEGO RYNKU PRACY – III EDYCJA” – PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ KARKONOSKĄ AGENCJĘ ROZWOJU REGIONALNEGO

więcej

Osoby bezrobotne i poszukujące pracy zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Jeleniej Górze

więcej

FUNDACJA AKCELERACJI I INKUBACJI BIZNESU ORAZ KONTRAKTOR SP. Z O.O. ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE “UBOGI? WYKLUCZONY? TO NIE JA!”

Ogłoszenie 1

Ogłoszenie 2

AKTYWIZACJA ZAWODOWA

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza instytucje oraz firmy do kontaktu i zgłaszania informacji o organizowanych przez nie: bezpłatnych szkoleniach, kursach oraz innych działaniach o charakterze aktywizacji zawodowej.
Oferujemy współpracę w celu nieodpłatnego poszerzenia dostępu do informacji sprzyjających podnoszeniu kwalifikacji i przeciwdziałaniu bezrobociu. W szczególności dotyczy ona zamieszczania ogłoszeń, ulotek (na stronie internetowej oraz w siedzibie MOPS) jak również umożliwienia spotkań z grupami docelowymi.
Jednocześnie informujemy, że tut. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za treści dostarczone przez zainteresowane podmioty.

Pracownik do kontaktu w ww. sprawach:

Tomasz Przybyszewski - specjalista pracy socjalnej, pok. nr 10, tel. (75) 718 21 13 wew. 33, tel. kom. 789 205 549
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas pracy: 7:15 - 15:15, w tym praca w terenie: 11:00 - 14:00