Get Adobe Flash player

Zajęcia komputerowe dla osób 50+

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach w ramach projektu Moc Cyfrowych Kompetencji. Szczegóły na zamieszczonym poniżej plakacie. Zapisy osób zainteresowanych udziałem prowadzi organizator (tel. 889 680 000) oraz sekretariat tut. Ośrodka, tel. 75/718 21 13. 
Ogłoszenie 1

30.06.2012r. Kowarska Giełda Zagrosikowa – edycja III

Letnia edycja Giełdy Zagrosikowej była kolejną okazją do sprzedaży, wymiany lub zakupu rzeczy nowych i używanych. Liczne atrakcje, wystawy i konkursy sprawiły, że impreza była świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu wraz z całą rodziną. Na chcących odpocząć czekały stoiska z przekąskami i napojami. Całości przedsięwzięcia towarzyszyła dobra, polska muzyka i wspaniała atmosfera. W trakcie imprezy po raz pierwszy odbyła się również Giełda Konkursów, nad którą patronat objęła Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kowarach fundując wszystkim uczestnikom kiełbaski z grilla. Szczególnym zainteresowanie cieszył się konkurs plastyczny pn. „Trzeźwe wakacje bez przemocy”. Najlepsi oprócz dyplomów otrzymali upominki i karnety wstępu ufundowane przez Fundację S.O.S. Codzienność z J. Góry, właściciela Parku Miniatur w Kowarach oraz właściciela firmy Olinek z J. Góry.
 
W trakcie giełdy tut. MOPS zachęcał do udziału w realizowanym przez siebie projekcie pn. „Dobry kurs na sukces” a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w J. Górze promowało idee zastępczego rodzicielstwa. Dziękujemy wszystkim wystawcom, uczestnikom a szczególnie wolontariuszom PKPS za aktywny udział w imprezie. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji Giełdy!

09.03.2012r. Dzień Kobiet i Mężczyzn

W dniu 9 marca 2012r. odbył się „Dzień Kobiet i Mężczyzn”. Impreza okolicznościowa  udała się wyśmienicie – uczestnicy mogli liczyć na pokazy artystyczne, poczęstunek oraz świetną zabawę przy muzyce disco.  

01.10.2011r. Kowarska Giełda Zagrosikowa – edycja II

Podczas drugiej - jesiennej edycji Giełdy Zagrosikowej zawitali do nas przedsiębiorcy z Kowar,  Jeleniej Góry, Karpacza i okolic. Celem imprezy jest promocja idei przedsiębiorczości oraz samopomocy. Sporo stanowisk sprzedażowych zarezerwowały także prywatne osoby chcące sprzedać rzeczy używane. Można było kupić meble, zabawki, książki, antyki, odzież, naczynia i wiele innych sprzętów gospodarstwa domowego. Wydarzenie było także świetną okazją to podziwiania dzieł i wyrobów rękodzielniczych lokalnych artystów. Na chcących odpocząć, porozmawiać lub posłuchać m.in. nagrań kowarskiego zespołu „Los Bandidos” czekały stoiska z grillowanymi potrawami, bigosem, domowym ciastem oraz napojami. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych uczestników Giełdy. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do nas w przyszłym roku. Do zobaczenia!

18.06.2011r. Kowarska Giełda Zagrosikowa – edycja I

Pierwsza edycja Giełdy spotkała się z dużym zainteresowaniem. Stoiska zarezerwowali zarówno zawodowi handlarze jak również osoby prywatne, które chciały sprzedać rzeczy  z własnego domu lub ogródka. To świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu z całą rodziną. Były meble, książki, zabawki, odzież, wyroby artystyczne oraz przepyszne wypieki. Drugą edycję Giełdy zaplanowano na jesień br.

08.03.2011r. Dzień Kobiet

To był wyjątkowy dzień - kwiaty, życzenia, mnóstwo dobrej muzyki, programy artystyczne i wspaniała zabawa, sami zobaczcie....

Oficjalna strona Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kowarach